Hotel

Akce na léto 2020

Ubytujte se na 2 a více nocí a získáte od nás slevový poukaz na vybrané aktivity v rámci akce Léto v jižních Čechách.

Více na:        https://leto.jiznicechy.cz/

 

Hotel Laguna najdete v Českých Budějovicích – v městské části Nové Hodějovice, vzdálené od centra cca 10 minut autem či MHD. Hotelová část nabízí ubytování v 9 pokojích – ve dvou, tří a čtyřlůžkových provedeních (s možností přistýlky). Pokoje jsou komfortně zařízeny a jsou vybaveny ledničkou, televizí a vlastní koupelnou. Wi-fi připojení je samozřejmostí. Přímo v hotelu je kolárna s možností uložení kol a vedle hotelu vyhrazené parkoviště pro vozidla hostů.

Hotel je nekuřácký.

V přízemí hotelu se nachází stylově zařízená restaurace v podmořském stylu, kde se podávají snídaně. Ty jsou také už zahrnuty v základní ceně ubytování.

České Budějovice, krajské město a metropole jižních Čech, nabízí turistům jak kulturní vyžití v podobě koncertů, výstav a různých představení, tak i sportovních akcí či relaxace v bazénech, saunách, na tenisových kurtech či ve spoustě stylových restaurací. Na své si přijdou také milovníci historických památek, kteří si mohou prohlédnout unikátní náměstí Přemysla Otakara II., Piaristické náměstí s nejstarším klášterním kostelem Panny Marie, Solnicí apod.

Hotel díky své poloze na okraji města je také velice vhodný pro cykloturistiku (kolárna k dispozici). V okolí najdete řadu atraktivních cílů pro výlety jak autem, tak na kole. Pohodlné cestování nabízí i vlakové spojení (zastávka 5 minut chůze). Můžete navštívit nedaleké lázeňské město Třeboň, Nové Hrady, zámek Hluboká nebo Český Krumlov.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Hotel Laguna České Budějovice - ubytování nedaleko centra města