Restaurace

Restaurace Hodějovická Laguna je otevřená jak pro hotelové hosty, tak i pro širokou veřejnost. V naší restauraci Vám nabízíme dokonalé spojení pestrých chutí a vůní, vybraných surovin, krásného prostředí a v neposlední řadě láska k tomuto řemeslu dělá z Hodějovické Laguny zážitek, který stojí za to prožít. Naše restaurace je otevřena každý den od 11:00 do 22:00 hodin, kromě neděle. Každý všední den podáváme polední menu od 11:00 do 14:00 hodin a na výběr máme polévku, 3 hlavní jídla (jedno jídlo bezmasé) a dezert. Ve všední dny v čase 15-21h a v sobotu po celý den 11-21h výběr z aktuálního menu. Kapacita restaurace 60 míst, kapacita kryté zahrádky 45 míst.

SKVĚLÁ KUCHYNĚ, OSLAVY I FIREMNÍ AKCE

Restaurace dále nabízí soukromé nebo firemní akce, možnost pronajmutí salonku. Chcete uspořádat rodinnou oslavu, párty, firemní školení, svatbu, nejrůznější setkávání, pohřební hostiny.. to vše pro Vás zařídíme, včetně gastronomického servisu.

Polední menu

Pondělí až pátek výběr ze tří fantastickcýh hlavních jídel (jedno bezmasé), polévky a dezertu.

Sezónní menu

Od pondělí do pátku v čase od 15:00 do 21:00 podáváme sezónní menu, v sobotu po celý den 11:00-21:00 Nejedná se o Á la carte menu, ale o krátkou sezónní nabídku.

Nápojový lístek

Široký výběr alko i nealko nápojů pro Vaši maximální spokojenost.

Rezervace

Odesláním rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů.