Ubytovací řád

Ubytování nabízíme v komfortně zařízených pokojích a apartmá. Pokoje mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. Apartmá disponuje oddělenou koupelnou s vanou a samostatným WC. Všechny ubytovací jednotky jsou situované jihovychodním směrem do klidné obytné čtvrti. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Nabízíme však i jednolůžkovou variantu ubytování.

Ubytovací řád hotelu Laguna

  • Host může být ubytován pouze po předložení platného dokladu totožnosti.
  • Pobyt je hrazen při příjezdu v hotovosti nebo platební kartou. V určitých termínech může být vyžadována platba předem.
  • Ubytovatel může ve zvláštních případech nabídnout hostovi jiné, než sjednané ubytování, pokud se podstatně neliší od potvrzené objednávky.
  • Ubytovatel je povinen na základě potvrzené rezervace hosta ubytovat od 17 hodin v den nástupu, pokud není dohodnuto jinak. V den odjezdu je host povinen pokoj vyklidit a opustit nejpozději do 10:00 hod a odevzdat klíč. Při pozdějším odchodu může být účtována následující noc. Při ztrátě klíčů host zaplatí škodu způsobenou ubytovateli ve výši 1.000,- Kč. V případě předčasného ukončení pobytu nevzniká nárok na vrácení peněz.
  • V pokojích nesmí být přemísťován nábytek, není povoleno používat vlastní elektrospotřebiče kromě těch, které slouží hostům k jejich osobní hygieně. Host je povinen při každém odchodu z pokoje zhasnout světla, přesvědčit se, zda jsou zavřeny vodní uzávěry a uzamknout dveře. Host je povinen chovat se na pokoji a v ostatních prostorách hotelu tak, aby nevznikl požár. Za škody, které způsobí na majetku ubytovacího zařízení, odpovídá v plném rozsahu a je povinen je ubytovateli ihned nahlásit. V době od 22 hodin do 7 hodin se host chová tak, aby nerušil noční klid. V celém hotelu je zákaz kouření. Při porušení zákazu kouření v prostorách hotelu si ubytovatel vyhrazuje právo hostu bez nároku na vrácení peněz ukončit předčasně pobyt a účtovat poplatek ve výši 1.000 Kč.
  • Storno podmínky – Rezervace může být bezplatně stornována nebo změněna 6 dní před příjezdem. V případě pozdního storna (méně než 6 dní před příjezdem, nebo v případě nedojezdu) má ubytovatel právo požadovat storno poplatek ve výši 100% z ceny pobytu.
  • Parkování vozidel hostů je umožněno na vlastním přilehlém parkovišti. Tyto parkovací plochy jsou otevřené, tudíž ubytovatel neručí za případné škody či odcizení vozidla nebo věcí ve vozidle.
  • Host je povinen dodržovat ustanovení tohoto řádu, svou rezervací vyslovuje svůj souhlas a v případě hrubého porušení má vedení hotelu právo odstoupit od smlouvy o poskytnutí ubytovací služby před uplynutím dohodnuté doby.